Refund policy

En son güncellenme tarihi 23 Nisan 2020'dir.

 

1. Conatus Academy (bundan böyle "Platform") tarafından www.conatus academy.com adresli sitede yayınlanan eğitim ürünlerinin satışı, platforma üye olan son kullanıcının (bundan böyle "müşteri") ilgili ürünün ücretini belirtilen yöntemle ödemesi sonucu gerçekleşmiş sayılır.

2. Müşterinin gerçekleşmiş bir satın almadan, satın alınan ürüne ilişkin eğitim uygulamasının başlayacağı günden 48 saat öncesine kadar herhangi bir gerekçe göstermeksizin vazgeçme hakkı vardır. Bu tür bir talebin platformun resmi e-posta adresine (info.conatusacademy@gmail.com) ulaştığı saat bu maddede beyan edilen 48 saatlik iade zaman koşulunun gerçekleşip gerçekleşmediğini belirlemede tek ölçütü oluşturur.

3. İlgili koşulu sağlayan iade talebine cevaben, ödenen ürün bedeli herhangi bir kesinti yapılmaksızın müşteriye -müşteri tarafından bildirilen İBAN numarası marifetiyle- elektronik banka havalesi ile geri ödenir.

4. Platformdan kaynaklanan tüm eğitim iptallerinde ifası gerçekleşmeyen eğitim ürünü ücreti, bu ürünü satın alan müşterilere eksiksiz olarak ödenir.

5. Platform, her tür para iadesini, iadeyi gerektiren koşulun ortaya çıkmasını izleyen 3 (üç) iş günü içinde gerçekleştirir.